BEDİR DEKOR KISA ve ÖZ GEÇMİŞİMİZ

BEDİR ŞİRKETLER GRUOP TARAFINDAN 1999 YILINDA KURULMUŞTUR

http://bedirdekor.com/wp-content/uploads/2022/02/Getty157331821.jpg

BEDİR DEKOR

Bedir Şirketler Grubu Tarafından 1999 yılın da ERZURUM da KURUCUSU & YÖNETİCİ & SAHİBİ ADINA FATİH BEDİR Tarafından Kurulmuştur

Faliyetlerine ERZURUM Başlamış ve ilerleyen yıllarda ardından TEKİRDAĞ da Hizmet halkasına bir yenisini eklemiş ve daha sonra ANKARA da Hizmetlerine tam gaz devam etmektedir

BEDİR DEKOR

23 Yılı aşkın sektörel tecrübemiz ve yenilenen genç, dinamik ekibimiz ile Erzurum Tekirdağ ve Ankara’da inşaat sektöründe yerini almıştır. Firmamız yapmış olduğu projeler ile kurum ve kuruşlara doğrudan veya dolaylı olarak hizmet vermiştir & vermektedir. Sizlerin ihtiyaçlarınıza yönelik işlerinizde her zaman Bedir Dekor ile istediğiniz gibi dekore edilip sizlerin beğenisine sunmaktadır.

BEDİR DEKOR ERZURUM ANKARA ve TEKİRDAĞ'da HİZMETİNİZDE

BEDİR DEKOR İÇ & DIŞ DEKORASYON & İZOLASYON & PEYZAJ & ÇEVRE DÜZENLEME

BEDİR DEKOR OLARAK NELER YAPARIZ ?

Tadilat, Dekorasyon ve Tasarımsal işler yaparak evlerin rahat bir nefes aldırmaya ve şık dizaynları için 23 yıldır Bedir Dekor olarak özveri ile çalışmaktayız.

Bahçeli bir eviniz mi var?
Peyzaj yaptırıp çocuklarınızın sahip olacağı bir oyun alanı oluşturmak veya sevdiklerinizle birlikte açık havanın keyfini mi çıkarmak istiyorsunuz?
O halde doğru adrestesiniz.

İzolasyon, bir binanın iç ortamını izole etmek amacıyla dışarıdan gelen ısı, ses, ve su yalıtımı için kullanılan bir inşaat tekniğidir. İzolasyon malzemeleri su, termal enerji, ses enerjisi ve elektrik transferini engeller.

Misyonumuz

BEDİR MEDYA OLARAK Temel misyonumuz, hizmet verdiğimiz her birimin ihtiyacına yönelik pratik çözümler üretmek.

Vizyonumuz

Müşterilerimizin beklentilerini; karşılamak ve uzman personellerimizin sunumuyla, karşılamaktır.

BEDİR DEKOR DOĞA İLE YAŞAM ARASINDAKİ KÖPRÜNÜZ